Środki zaradcze oparte na DIY na temat różnych metod wybielania zębów

March 2, 2023 0 Comments

dość fałszywych obietnic złożonych przez te reklamy w telewizji, które mówią, który produkt najlepiej wykorzystać, aby wybielić te zęby? Wszyscy z nas, a także wierzymy, kiedy mówimy, możemy wyrządzić znacznie więcej szkód niż wielkie wybielanie zębów, wykorzystując produkty bez recepty, nie rozumiejąc, jakie chemikalia i komponenty są używane. Tak, do użycia są nocne białe, jakkolwiek jesteśmy pewni, że szkliwo, a także porowatość naszych zębów nie pobili takich metod wybielania zębów? Mając to na uwadze, dzisiaj chcielibyśmy podzielić się pięcioma fascynującymi metodami wybielania zębów bez konieczności korzystania z produktów chemicznych, o których nie masz koncepcji.
Pięć najlepszych metod wybielania zębów
Flashuj te perłowe białe zęby w ciągu tygodnia, kiedy korzystasz z tych pięciu łatwych, a także niezwykle wydajnych metod opartych na domu do wybielania zębów.

Wykorzystanie oleju kokosowego
Ponieważ wyciąganie oleju kończy się wściekłości w branży uroków, porozmawiamy dokładnie o tym, jak olej z kokosa może być najlepszą metodą wybielania zębów. Kwasy tłuszczowe odkryte w olejach mogą Reprezentacja Portugalii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka pomóc wybielanie zębów poprzez interakcję z enzymami, a także ludzką śliną. Rozwijana jest cząsteczka, a także jest cząsteczką tlenową, która pomaga wiązać z zębami przebarwionymi. Oznaczałoby to, że całkowicie wolny rodnik na zębach jest utleniony, a także reakcja chemiczna jest z kolei, która pomaga usunąć plamy, gdy stosuje się pastę olejową. Wymagałbyś, aby ostrożnie pocierać olej kokosowy palcami na zęby, a także ośmieszać trochę w ustach przez pół godziny. Jeśli nie chcesz, aby smak oleju pozostał w ustach, Cerezo Osaka Koszulka pomogłoby łyżeczkę oleju ze szczyptą proszku do pieczenia, a także zastosowanie go do zębów. Później oczyść bez pasty do zębów, a następnie spłucz usta z chłodną wodą. Pomogłoby to zarówno w czyszczeniu, jak i wybielało zęby.
Źródło: artykuły.mercola.com Wykorzystanie pasty węglowej
Czy słyszałeś o różnych markach mówiących o wywołanym węglu drzewnym w zębach? Odpowiedź jest prosta, uruchomione prace węgla drzewnego, a także pomaga detoksykować problemy ustne. Oprócz tego wywołany węgiel drzewny, gdy jest wykorzystywany jako pasta, może również pomóc wybielić zęby. Wymagasz tutaj, aby wymieszać łyżeczkę wywołanego węgla drzewnego z nieco wody, aby wpisać pastę. Pastę musi być stosowana na wszystkich powierzchniach zębów, a także pozostawiona przez dziesięć minut. Następnie spłucz chłodną wodą!
Źródło: Earthlyradiance.wordpress.com Wykorzystanie sody oczyszczonej, a także nadtlenku wodoru
Oceniono czas, a także jedną z najlepszych sugestii dotyczących dokładnie wybielania żółtych zębów, mieszalibyśmy sodę oczyszczoną, a także nadtlenek wodoru w domu, aby stworzyć pastę, która zawieszała, a także wybiela zęby. Do wpisania pasty potrzebne są trzy krople nadtlenku wodoru z łyżeczką sody oczyszczonej. Zastosuj pastę na zęby, a także czyste, tak jak normalnie. Możesz korzystać z tej formuły codziennie zamiast korzystania z przemysłowej pasty do zębów. W tej formule nie ma cukru, co czyni go idealnym dla tych, którzy postrzegają swoje kalorie i cukrzycę.

[Przeczytaj także: ucho z nadtlenkiem wodoru] ucho]
Źródło: Naturallekandiiicious.wordpress.com [SC: MediaD]

Wykorzystanie truskawek
Pasta truskawek byłaby Reprezentacja Hiszpanii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka doskonała do wykorzystania, ponieważ ma kwas jabłkowy. Rozumie się, że kwas jabłkowy walczy z upartymi plamami, takimi jak czerwone wino, kawa i herbaty. Zetrzyj dwie truskawki ze szczyptą proszku do pieczenia lub sodą, a także pasty napisz. Użyj szczoteczki do zębów do czyszczenia zębów, a także dobrze szorowania przez pięć minut dziennie. Opłucz z chłodną wodą, a także zrelaksuj się. Pamiętaj, aby nie korzystać z tej formuły znacznie więcej niż dwa razy w tygodniu, ponieważ kwas jałowy może erozować zęby, gdy jest używany codziennie.
Źródło: Pinterest.com Wykorzystanie bananów
Idąc banany z reżimem uroku, oto taki, który pomoże ci zabłysnąć zębami. Skórki bananowe są bogatymi źródłami minerałów, które mogą pomóc w wybielaniu zębów. Minerały mogą być wchłonięte w szkliwo, a zatem wybielanie. Codziennie pocieraj skórkę zębami na minutę, a następnie szczotkować. Spłucz chłodną wodą, a także ponownie pocierać. Zrób to trzy razy w tygodniu przez minutę, a także zobacz, jak perłowe białe wracają.

[Przeczytaj także: idź banany z użyciem skórki bananowej]
Źródło: Mindly.orgwe ma nadzieję, że wykorzystasz jedną z tych pięciu metod szybkiego wybielania zębów, a także zatrzymanie kosztów na produkty przemysłowe!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *