7 BRA Błędzi każdą dziewczynę

March 5, 2023 0 Comments

Zadbamy o szczególną ostrożność przy wyborze naszych sarees, sukienek, topu i każdej innej odzieży, którą nosimy. Bayer 04 Leverkusen Koszulka Ale często lekceważymy, że jedna istotna część naszej garderoby, która przylega do nas znacznie bardziej niż jakikolwiek inny kawałek odzieży i przez dłuższy czas.
[Przeczytaj także: Najpiękniejsze biustonosze, nie chciałbyś ich zatuszować]

Powinieneś był domyślać, że zamierzamy porozmawiać o twojej wewnętrznej odzieży i błędach, które wszyscy w pewnym momencie wybieramy idealny stanik dla siebie. W rzeczywistości wciąż popełniamy kilka z tych błędów. Sprawdźmy je i zobaczmy, jakie negatywne skutki mają na nasze codzienne życie.
Oto kilka typowych błędów stanika.
1. Fascynacja marki:
Co drugi dzień będziesz mieć nową markę wchodzącą do centrum handlowego i wszyscy o tym mówią. Ale nie przełącz się ani nie trzymaj się marki tylko dlatego, że jest to nowa rzecz „w”. Nawet najlepsza marka Fluminense Koszulka może nie mieć stanika, który jest na tobie idealnie. Dowiedz się marki, która ma idealną tkaninę i kubek, który siedzi na tobie i bądź wierny.

2. Nie znając twojego rozmiaru:
Noszenie najlepszego rozmiaru stanika jest najważniejszą rzeczą dla twojego osobistego zdrowia. Być może zapraszasz dla siebie kłopoty, wciskając się w filiżankę mniejszego rozmiaru. Noszenie mocniejszego stanika nie pozwoli ci odpowiednio oddychać, wywołując problemy z oddychaniem w dłuższym biegu. Ponownie, ten, który ma rozmiar lub dwa większe niż potrzebujesz, nie będzie wspierać twoich piersi. Może to skutkować opadaniem, zniekształceniem i inną chorobą.

Źródło: Popxo.com3. niewłaściwy materiał:
Koronki, satyny i syntetyka mogą być efektowne na specjalny wieczór. Ale te tkaniny mogą nie być zbyt wielką rozkoszą przez cały dzień w szkole, college’u lub biurze. W regularnych czasach, kiedy musisz być w staniku przez dłuższe godziny, zawsze powinieneś wybierać tkaniny prostsze dla skóry i pozwalają oddychać skórze. Bawełna jest właśnie stworzona do tego celu. Dawno minęły czasy, kiedy bawełniane biustonosze były te monotonne i nudne białe. W dzisiejszych czasach masz gamę kolorów, cięć i odbitek w bawełnianych stanikach. Wybierz ten, który przyciąga oczy, jednocześnie jest delikatny dla skóry.
Źródło: Hourglassy.com [Czytaj więcej: Jak myć, wysuszyć i przechowywać biustonosze?]

4. Poznaj swój kształt:
Jest to niezbędne, ponieważ nie każdy ma ten sam kształt piersi. Na rynku dostajesz okrągłe, trójkąt i stożkowe staniki. Ale zbieranie każdego, kto przemawia do oczu, nie jest dobrym pomysłem. Wypróbuj kilka kształtów w pokoju szlaku i kup ten, który całkowicie obejmuje twoje piersi. W kubku nie powinny być puste przestrzenie, w przeciwnym razie wiesz, że nie są dla ciebie najlepszym kształtem. Atletico Mineiro Koszulka Po drugie, jeśli widzisz mięśnie wiszące między krawędzią kubka a pachą, wiesz, że to też nie jest twój odpowiedni kształt. Ubezpieczanie biustonosze są obecnie bardzo popularne i oferują doskonałe wsparcie dla piersi. Upewnij się jednak, że w pełni objęte wsparcie twoich popiersi, a końce Underwire nie powinny cię szturchać.
Źródło: WordPress.com5. Niewłaściwy stanik z niewłaściwym strojem:
Upewnij się, że stanik dobrze pasuje do twojego stroju. Chociaż pokazanie staników jest kolejną rzeczą na liście trendów, może nie być odpowiednia rzecz do robienia wszystkich okazji. Istnieje cienka granica między byciem wulgarnym a byciem seksownym a wieloma ludźmi całkowicie to zepsuć. Nie chcesz wchodzić do sali konferencyjnej z paskiem biustonoszem z bluzką. Ponownie, równie niezbędne jest dopasowanie kubka do głębokości dekoltu twojego stroju. Jeśli wybierasz sukienkę z zanurzającym się dekoltem, lepiej wybierz biustonosze na pół kup, aby nie pokazały się, gdy pochylasz się, jeśli upuścisz portfel. Twoja sukienka ma głębokie plecy? Albo wybierz stanik bez pleców, albo jeden z przezroczystym tyłem. Ponadto, jeśli materiał twojego zespołu jest czysty lub przezroczysty, spróbuj dopasować kolor stanika do stroju.

7. Unikanie poszukiwania porady:
Swobodnie rozmawiamy z towarzyszącym w sklepie, aby pokazać nam w sukienkach, dżinsach i spódnicach, ale w jakiś sposób stajemy się trochę zaniepokojeni w poszukiwaniu pomocy, aby wybrać najlepszy stanik dla nas. Ale najwyższy czas na zrozumienie, że stowarzyszony, który tam jest, zna produkt znacznie lepiej niż my. Jeśli nie będziemy w stanie ustalić, czy Puchar 34 B lub 34 C jest na nas doskonale, równie dobrze możemy poprosić o porady ekspertów. Zadanie na niewłaściwy stanik może nas poważnie kosztować później.
Źródło: Oprah.com [Przeczytaj także: Składany lub bezproblemowy stanik – którego należy wybrać?]
Noszenie najlepszego stanika to nie tylko kwestia stylu, ale także wpływa na zdrowie piersi i układ oddechowy. Jest to świetny wkład w utrzymanie higieny osobistej. Z drugiej strony po prostu wybranie najlepszego biustonosza nie wystarczy. Codzienne noszenie świeżego wewnętrznego odzieży i regularne ich odkażanie jest równie niezbędne. Mam nadzieję, że ta dyskusja pomoże Ci w zdrowiu i higieny osobistej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *