Gwiazdy stawiające najlepszą stopę naprzód

April 6, 2023 0 Comments

Nasze gwiazdy nie tracą jednej szansy, aby wyglądać bosko, a także mieć za sobą paczkę stylistę, zawsze w biegu, aby odkryć coś innego, coś, co by ich odłożyło od reszty. Ale gdy tylko coś nowego uderzy w czerwony dywan, staje się wzorem, który wszyscy obejmują. Kiedy zarówno cycki, jak i plecy, były równie powszechne, Divas wrócili do fundamentalnego – fundamentalnego jak w Uber Basic. Teraz skończyło się na nogach. Wysokie szczeliny są teraz cokolwiek. Na wybiegach, w Premiers, w funkcjach nagród, chodzi o szczelinę, która ryczy Skyward.
Selena Gomez – wszystko dorosły
Selena Gomez była uroczym kawałkiem Wizzard z Waverly Place, dopóki nie zwinęła się w pełnym wydarzeniu wieczór MTV VMA 2013. Odważna suknia Atelier Versace w granatowym Blue zdejmowała zasłonę ze swojej świeżo dostać się kobiecości. Rzeczywiście, ludzie, Sel Go nie był bardziej uroczym młodym młodym, który ją zrozumieliśmy jako diva ze wszystkich stron. Nie? Wystarczy spojrzeć na te nogi wymykające się z tego niekończącego się szczeliny.

Meme Feast Angeliny Jolie
Trolle internetowe otrzymały nowe zadanie, gdy Angelina Jolie wkroczyła na czerwony dywan z 84. nagrody Akademii, wyglądając jak to, co nigdy wcześniej nie wyglądało – tak, tak, przesadziłem, jednak dokładnie to, co powiesz na memy UNAM Pumas Koszulka zillionowe pod wpływem słynnych Angelina Angelina Od tego czasu nogi krążą między sieciami. Ta suknia Versace Slit spada w historii, w sytuacji jeszcze nie można było powiedzieć.
[Przeczytaj także: Indian Stars in a Jolie Slit]

Doutzen Kroes nie pozostanie w tyle
Wysoka szczelina nie jest wzorem zarówno amerykańskich aktorów, jak i gwiazd pop. Jest to jednak zjawisko na całym świecie. Holenderski projekt Doutzen Kroes, a także aktorka zapewnia wysoką wersję w tym numerze szyi w Versace Peach.

Jennifer Lopez nie z bloku
J.Lo nigdy nie była naiwną Jenny z bloku, TSG 1899 Hoffenheim Koszulka była w prawdzie przed innymi, kiedy dotyczyła gry stylowej. Na Złotych Globach była majestatyczna w swojej sukni Barberella. LO, a także oto ludzie – nogi na dni

[SC: MediaD]
Bela Hadid jest ucząc się w domu
Kiedy jesteś Bela Hadid, nie musisz tak dobrze szukać inspiracji mody, masz Gigi Hadid idealny pod dokładnie tym samym dachem. Rosnąca konstrukcja była silną i wygodną w jej sukni Alexandre Vauthier Couture. Ten utwór pokazuje inny poziom wysokiego szczelin, miała szczęście, że opuściła bardzo umartwiającą awarie garderoby, która również przekonuje mnie, że musi istnieć podwójna taśma, utrzymując ideał jedwabiu tam, gdzie należy.

Kylie była „nogą”, czy jest legalna
Nie jest walką, aby nadążyć za wszystkim, co jest, gdy jesteś Kardashianem; Lub, jak w tym przypadku, Jenner. Ledwo była legalna, kiedy obnosiła się z dużymi nogami ze szczeliną swojego Alexandre Vauthier Couture od kolekcji wiosny 2014 r. Burgundia była najlepszą opcją koloru, a także nie mogła spojrzeć na to, że odważne przecięcie więcej.

Lady Gaga, czyniąc Amerykę ponownie fantastycznie
Piosenkarz „Oklasków” był podobny do Stanów Zjednoczonych. W swojej patriotycznej wersji rzuciła na niestandardową suknię z płaszczem Marc Jacobs w kolorze niebieskim z białym haftem, który całkiem dobrze grał z szkarłatnymi zamkami, które kołysała pasującymi czerwonymi obcasami. Jednak wszystko odłożyło się na bok, wszyscy zgadzamy się, że nie możemy oderwać wzroku od tych nóg.

Hail Queen Bey
Jednak jeszcze jedna bordowa suknia, która była przygotowana do obsady magii. Królowa nigdy się nie myli, zawsze dobrze to ustępuje. Piosenkarka „Lemonade” odbijała światło, migawki muszą mieć trudny czas. Bey była najlepszą mieszanką najbardziej niebezpiecznego dekoltu, a najbardziej śmiercionośną szczelinę w jej legendarnej sukni wybrano z kolekcji przed Fall 2015 przez niemieckiego projektanta Nagoya Grampus Koszulka mody Philippa Pleina.

Rihanna sprawia, że działa praca
Ta satynowa suknia Alexandre Vauthier może szybko przejść do W Night Robe, jednak to, co możesz stwierdzić – Rihanna zrobiła i tak pracuje. Jasna suknia cytrynowa miała jedno zapięcie, aby ją trzymać. Pomimo krzyczącego dekoltu, to noga wystająca z szczeliny narysowanej w kamerze.

Dekologi, boczne piersi, pod piersi, z tyłu, zakładam, co się dzieje. Teraz, gdy krążą z powrotem do podstawowego, co Twoim zdaniem będzie kolejnym wielkim programem dla celebrytów na czerwonym dywanie?
Źródło obrazów: Pinterest.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *