Konkurs Disney Emoji zabiera cię za sceny Magical World

August 20, 2022 0 Comments

Disney Emoji Contest „jak powiedział przez ciebie”
Doskonałe wieści dla miłośników emoji, fanów Disneya i użytkowników Adobe!
Obie firmy opracowały fantastyczny konkurs, obracający się wokół magicznego świata znanych animacji ponownie z twoimi ulubionymi żółtymi emotikonami-emoji!
Jeśli jesteś studentem szkoły policealnej, który ma od 18 do 24 lat, pełen wyobraźni i nie chcesz nic więcej niż praca z profesjonalistami Adobe w kampusie Disney Los Angeles, to jest dla ciebie wyzwanie!

Konkurs Disneya „Aż Emoji” daje możliwość ponownego opracowania animacji funkcji Disneya za pośrednictwem naszego ulubionego medium współczesnego, co brzmi jak wymarzony projekt ilustratora. Poniższy film sprawia, że ​​wygląda zarówno zabawnie, jak i łatwym:
Jak zrobić emoji | Disney Partners
Nie wiem o łatwej części, ale czy nie byłoby dobrze poznać sekret?
Oto główne wymagania dotyczące ilustracji:
Emoji powinien
Bądź twarzą postaci z filmu fabularnego Disneya.
Wyraź jedną z następujących emocji: szczęście, smutek, strach, podniecenie lub zamieszanie.
być statycznym, a nie animowanym obrazem.

Niektórzy mogą uważać wytyczne za nieco restrykcyjne, ponieważ tylko niektóre osoby kwalifikują się do złożenia swojej pracy. Tylko mieszkańcy 50 USA i Kanady (z wyłączeniem Quebecu), Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Australii, Nowej Zelandii mogą wygrać 5 głównych nagród:
6 -dniowa wycieczka do Los Angeles, gdzie zwycięzcy wezmą udział w zaplanowanych wydarzeniach. Spotkają się z zespołem stojącym za filmem, który powtarza Guardians of the Galaxy Tom 1 z emoji. Będą także uczestniczyć w sesji coachingowej w chmurze twórczej prowadzonej przez Adobe. I wreszcie, otrzymają również roczne członkostwo w Adobe Creative Cloud

Będzie również kolejnych 20 zwycięzców pierwszej nagrody:
Otrzymają roczne członkostwo i paczkę pełną Disney Goodies.

Oczywiście twoja praca powinna być Twoją własną! Upewnij się, że przeczytałeś całą listę DO i zakazów, a także ogólne wytyczne, aby być całkowicie zdyskwalifikowane dla takich technicznych. Wejdź do 9 marca 2017 r.
Pozwolę ci zachwycić się zabawnym stylem oryginału Disneya, jak widać przez soczewki szczęśliwego, podekscytowanego, zdezorientowanego lub przerażających emoji, aby uzyskać inspirację:

0/5 (0 recenzji)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *