Nate Van Dyke, niezwykły grafika!

June 2, 2022 0 Comments

Nate van Dyke lub N8, ponieważ artysta lubi komponować swoje imię, jest dobrze zrozumianym ilustratorem, który zaczął rysować w bardzo młodym wieku.

Od tego momentu N8 był absolutnie nie do powstrzymania. Rysunki wykorzystujące absolutnie wszystko, z czym rysujesz, zaczynając od ołówków, atramentu, markerów, akwareli, akrylu, olejków, gauche, a także tak dalej.

Jak znak wodny, jego charakterystyczny kontrast jego cienkie linie.

Jego ogólne prace mają podobnie jak główne postacie prymitywne małpy ze złym wyglądem, a także funkcjami. Można go również nazwać małpą, ponieważ, jak widzimy, artysta ma obsesję na punkcie tego rodzaju sztuki stylowej. Oprócz małp, a także żelaznych mężczyzn, N8 podobnie lubi rysować słonie, a także żyrafy, niezależnie od spersonalizowanego w jego własnym stylu.

Uważam, że jego rysunki wyglądają bardziej na brytyjski komiks wyprodukowany przez Jamiego Hawletta, a także Alana Martina w 1995 roku, zatytułowany Storage Tank Girl.
N8 Van Dykenowadays, N8 to pełnoetatowy ilustrator zadań, pracujący nad City of Heroes, który jest projektem NCSoft. Dokładnie w tym samym czasie jest zrozumiały dla sztuki gier wideo Sega, a także dla nazwisk Iron Man.

Przez lata był prezentowany jako graficzny artysta w czasopismach takich jak Juxtapoz, Xbox, PlayStation, a także heavy metal.

Ale zdecydowanie największa rzecz miała miejsce dla N8 van Dyke, kiedy otrzymał oferty z EMI Records, Levi Strauss, Scion, Red Hot Chilli Peppers, Burton Snowboards, Slayer i przewodowe. Ważne nazwiska, które dostarczały rozgłosu, którego potrzebował ostatecznie był absolutnie sławny.

Jeśli chcesz sprawdzić więcej o artysty, a także zobacz więcej jego galerii, witamy Cię do wyszukiwania osobistej strony N8 Van Dyke.

0/5 (0 recenzji)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *