Samuel Milham’s Cofdeine Junkies

July 5, 2022 0 Comments

Postacie popkultury przed poranną kawą
Panie pomóż nam, to ostatni dzień tygodnia, magiczny piątek i musieliśmy zacząć wcześnie. Jeśli musiałeś również poświęcić dodatkowe godziny ostatniego dnia i poczuć się pobity, nie jesteś sam. I nie sugeruję nas, sugeruję dwa tuziny innych znanych postaci, które wyglądają absolutnie okropnie przed kawą, jak pomyślał przez ilustratora Sama Milhama.
Patrzę na te zdjęcia i jako miłośnik kawy, całkowicie odczuwam ból w tych na wpół otwartych, czerwonych oczach, które czują się jak miliard piekących pszczół. i ubita twarz z niechlujnymi włosami. Kawa jest naprawdę cudownym narkotykiem i dzięki Bogu nie jest nielegalne. Tylko uzależniony od kawy może zrozumieć dzisiejszy ból, co Sam twierdzi Sam. Pochodzi z Australii i specjalizuje się w logo, animacji i ogólnych postaciach w stylu, które można zobaczyć znacznie więcej na jego Facebooku i Instagramie, takich jak twarze Disneya na „Ice”, jeśli wiesz, co mam na myśli.
Seria Cofeine Junkies zawiera postacie takie jak Papa Smurf, Bugs Bunny, Hi Kitty, Finn From Adventure Time i ładuje znacznie więcej z masowo zepsutych twarzy, przed poranną Javą. Rezultat jest przezabawny, ale jako dorosły jest trochę smutny, biorąc pod uwagę, ile możesz odnosić się do tego stanu:

0/5 (0 recenzji)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *