Street Art-Jorge Rodriguez

July 20, 2022 0 Comments

Kup generyczne pigułki Levitra Online
Mily: Times New Roman, Serif; ”> Jorge Rodríguez Gerada zrobił 34 zdjęcia mieszkańców Badalony, jednego z każdego z dzielnic miasta, i połączyła je, aby stworzyć„ złożoną twarz ”. Powstały obraz reprezentuje twarz miasta. Ta ściana ma 400 metrów kwadratowych i zajęło 5 dni
Jorge tworzy ogromne portrety muralowe ludzi w miejscach publicznych, aby wszyscy mogli się cieszyć. Jest bardzo głębokim artystą o złożonej wizji życia.
„Moim pomysłem jest pokazanie, że wszyscy powinniśmy być widziani z godnością. Uważam, że nasza tożsamość powinna pochodzić z wewnątrz nie od marek, które nosimy. Powinniśmy zapytać, kto wybiera nasze ikony kulturowe i wzorce do naśladowania, nasze wartości i estetykę. Żyjemy w czasie, gdy manipulacja korporacyjna stała się bardzo wyrafinowana i skuteczna. „Manipulacja terrorystyczna” ma u podstawy założenie, że jednostka jest uważana za niewolniczą w celu zmiany myślenia większej grupy. Przyznając znaczenie każdego życia, chcę przywiązać wagę do empatii. ” (Jorge Rodriguez Gerada)
Street Artstreet Art
Street Artstreet Artstreet Artstreet Artstreet Artstreet Artjorge Rodríguez Gerada zrobił 34 zdjęcia mieszkańców Badalony, po jednym z każdej z dzielnic miasta, i połączył je, aby stworzyć „złożoną twarz”. Powstały obraz reprezentuje twarz miasta. Ta ściana ma 400 metrów kwadratowych i zajęło 5 dni. Jego osiągnięcia, jego spójność i wielkość ludzkości w jego pracy, umieszczają go wśród najlepszych artystów naszego pokolenia. Używając słów, które nie są moje, jego „tożsamość zajmuje płótno naszych miast, wypełniając je cudowną resztkową esencją ludzi.

0/5 (0 recenzji)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *