Trendy i konserwatywne biuro

October 21, 2022 0 Comments

2019 AKTUALIZACJA: Sprawdź naszą najnowszą dyskusję na temat trendów mody 2019, którego nienawidzimy.
Jakie trendy może bezpiecznie nosić młodsza kobieta? Nie chcesz ubierać się zbyt „stary” – ale nie chcesz też wyglądać zbyt modnie i/lub w stylach, które są nieodpowiednie dla odzieży roboczej. Omówmy więc: trendy i konserwatywne biuro.
{Powiązane: czy coś naprawdę klasycznego w modzie?}
Jak znaleźć równowagę, aby wyglądać profesjonalnie, nie czując się, jakbyś nosił czyjeś ubrania? Czytelnik K cuda…
Czy byłbyś zainteresowany wykonaniem funkcji skierowanej do najmłodszej publiczności? 23-26YO Kobiety? Dotyczy to interfejsu między młodymi/modnymi a biurem odpowiednim. Podczas gdy wiele elementów funkcji TPS jest świetnie wyglądających, widzę również sposób, w jaki może być przedwczesna, aby młodsza grupa demograficzna robi zakupy w tych stylach. Na przykład chciałbym wyglądać na dostojne, ale niekoniecznie starsze niż ja.
To świetne pytanie. Konserwatywne biuro dotyczy klasycznego, eleganckiego wyglądu-zawsze będziesz dobrze służył, aby mieć chrupiącą białą bluzkę, prostą sukienkę z pochwy, parę świetnych pompek oraz dobrze dostosowaną marynarkę oraz pasującą spódnicę i spodni.

Na zdjęciu powyżej najlepsze bluzki z kołnierzykami dla kobiet z 2022 r.: Jeden / dwa / trzy / cztery / pięć

Niektóre z najbardziej stylowych sukienek z pochwy do pracy od 2022 r.: Jeden / dwa / trzy / cztery / pięć (nie na zdjęciu, ale także)

Ten post zawiera linki stowarzyszone, a Corporette® może zdobywać prowizje za zakupy dokonane za pośrednictwem linków w tym poście. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz tutaj. Dziękuję Ci bardzo za Twoje wsparcie!
To powiedziawszy, istnieją trendy w tych stosunkowo wąskich granicach, a są to trendy, z którymi możesz eksperymentować, bez większego strachu, że sprawiają, że wyglądasz nieodpowiedni. Więc kopnijmy.
Po pierwsze, zdefiniujmy rodzaj trendu, o którym nie mówimy dla konserwatywnego biura:

To nigdy nie jest obnażanie ciała (ten top będzie musiał poczekać na weekend). Nigdy nie naraża skóry (ani nie zmusza kogoś, kto martwi się nagle). W żaden sposób nie przypomina to buduaru (więc na przykład nie lubię koronki do biura).
Więc mimo że ostatnio widziałem zabójcze sukienki z obnaczonymi plecami (to znaczy, dalej!) Trzymam się od nich do pracy. Ponadto-widziałem kimonos wymieniony w tej samej kategorii, co Blazers na stronach internetowych sklepów i nie byłem w stanie dowiedzieć się, co o nich czuję-ale myślę, że idą w kategorii inspirowanej po budoir do pracy .
Może to być „nowy wygląd” – o ile istnieje od około pięciu lat. Na przykład buty na kolanach były tylko wielką rzeczą przez rok lub dwa (chyba że jesteś piratem), a trend spodni toru jest zbyt nowy dla biura.
Szczególnie ostrożnie, że coś jest w porządku w pracy tylko dlatego, że marka, którą zwykle kojarzysz z strojem roboczym, sprzedaje ją. Niedawno byłem na przyjęciu, a młoda, fajna partnerka, chwyciła mnie, że muszę upomnieć młodszych współpracowników na temat spodni. „Nie obchodzi mnie, że to teoria” – żartowała. (Również na jej liście NO-NOS: górny węzeł.)
Nigdy nie jest sprzeczna z logiką. Peep Stop Botie, sukienka Hi-Low, kombinezon, Culotte… nie, nie, nie, nie. Jeśli pracujesz w modzie, świetnie; Noś spodnie haremowe i kimonos z topem i idź do miasta – ale jeśli pracujesz w prawie lub dla banku, być może jest to źle doradzone.
Oto rodzaje trendów, o których tak naprawdę mówimy, że jest akceptowalne do pracy, więc (chociaż oczywiście poznaj swoje biuro):

BLOKOKII KOLOROWE – to był duży trend od kilku lat i nadal jest silny
Kolory – na przykład kolor roku to Marsala
Blazery bez kołnierzy są bardziej nowoczesne niż klasyczne blezery (patrz garnitur teorii, o którym rozmawialiśmy wczoraj) Peplum (ten szczegół na temat blezerów, bluzek, a nawet sukienek jest bardzo gorący od kilku lat)
Spodnie kostki na codzienne dni
Dopasowane i flary sukienki
Widzę trend dla siatki, który moim zdaniem jest bardziej inspirowany trendem Activewear, a nie bielizna – podejście ostrożnie, ale myślę, że może być w porządku, jak w tej sukience
Każdy trend inspirowany odzieżą męską jest zwykle w porządku – np. Oxfords, mokasyny, gingham, który jest teraz wszędzie (uwielbiam tę drapey bluzkę Gingham)…

Na zdjęciu poniżej, buts OTK, bluzka Gingham, kimono, mokasyny, top z uprawy, spodnie torowe.

Jeśli uważasz, że jestem szalony, sprawdź niektóre komentarze na temat postów, w których rozmawialiśmy o dość łagodnych trendach, takich jak warkocze, spodnie kostki, a nawet nasz ostatni post na torbie Crossbody. Kolejny post, który może być dla ciebie pomocny podczas rozważania tych problemów: nasza dyskusja na temat „Wzmocnienia ubrań” w porównaniu z ubraniem dla mocy.

Czytelnicy, czym sąnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *