TSHIRTSTUDIO-Druk koszulek jest łatwy

August 12, 2022 0 Comments

Wszyscy tutaj w Fabryce Tshirt jesteśmy uzależnieni od zindywidualizowanych koszulek, myślę, że już o tym wiesz. Gdybym wybrał między losową koszulką lub wydrukowaniem jej własną grafiką lub przesłaniem, absolutnie wybrałbym to drugie. Może to dlatego, że jesteśmy w tej usłudze i możemy „nie powstrzymać się od dodania osobistego akcentu do tego kawałka odzieży, ale jestem pewien, że wszyscy chcą mieć to szczególne zaangażowanie w to, co noszą.
I tutaj zastanawiałem się, gdzie ludzie, którzy nie mają wiedzy na temat drukowania, mogą się łatwo zrobić, nawet nie musieli opuszczać domu. Może nie masz w pobliżu sklepu drukarskiego, więc szukałem fajnych stron specjalizujących się w drukowaniu koszuli, które nie wpłynęłyby na budżet w poważny sposób.
Dzisiaj mogę z łatwością polecić Tshirtstudio.com do personalizacji koszulek lub innych prezentów, takich jak kubki, poduszki, podstawki, ręczniki (i lista jest długa). Oprócz wszystkich produktów, które możesz spersonalizować łatwą część, to ten, który jest bardzo kluczowy dla klienta-podgląd projektu online produktu wykonanego na zamówienie. Oprogramowanie do projektowania online wykorzystuje wysokiej jakości zdjęcia z koszulki. Tekst i obrazy, które są przesyłane przez odwiedzających, są teraz natychmiast formowane, aby dokładnie pasować do fałd i odpychania obrazu koszulki, stosując rozsądną reprezentację gotowej odzieży.
T-Shirtring T-Shirtring T-Shirtring T-Shirtringer T-Shirtring T-Shirtringer T-Shirtring T-Shirtring T-Shirtringer T-Shirtringer T-Shirtringer T-Shirtringer T-Shirtringer T-Shirtringer T-Shirtringer T-Shirtringer T-Shirtringer T-Shirtringer T-Shirtringer T-Shirtringer T-Shirtringer T-Shirtringer T-Shirtringer. Zmniejsza to ich funkcję i dostępność w nieaktualnych przeglądarkach, często wymagając irytujących aktualizacji i pobierania do pracy i często są bezużyteczne dla urządzeń mobilnych. Brakuje im przeciw aaliasingu, co skutkuje okropnymi postrzępionymi krawędziami i używają bezskutecznego cieniowania i koloru. System TshirtStudio działa w każdej przeglądarce zdolnej do wyświetlania obrazu (wszystkie). Wizualnie różnica polega na tym, że inne zaawansowane opcje oferują wirtualną „reprezentację” wydrukowanej koszulki (jak coś, co widzisz w grze), podczas gdy teraz używają czegoś, co przygląda się zdjęcia prawdziwego drukowanego T -koszula.
Możesz zobaczyć sam i poniżej możesz znaleźć moje własne zindywidualizowane produkty – cały proces zajęł mi mniej niż 5 minut. Bardzo łatwy w nawigacji i uznałem, że jest tak zabawny, że spędziłem co najmniej pół godziny na bawiąc się wszystkimi opcjami.
Spersonalizowana myszy Paddesign Your Own T-Shirt-Editorthey nie znalazła jeszcze technologii, która drukuje zdjęcia i złożone obrazy na ciemne kolory do akceptowalnego standardu, ale wypróbowują różne procesy, więc mam nadzieję, że będzie to również dostępne.
Możesz także wybierać spośród ich projektów koszulek, ale myślę, że edytor projektowy to ich mocny garnitur, który zaobserwowałem, że są potwierdzone recenzje, które wyświetlają pod każdym produktem. Więc nie wierz mi na słowo, zobacz sam.
Facebook i Twitter dla www.tshirtstudio.com

0/5 (0 recenzji)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *