Pakiet koszulki graficznej Roach: 119 gotowy do wydrukowania grafiki za jedyne 43 USD

July 14, 2022 0 Comments

119 Pakiet koszulki za 43 USD
Jeden z moich ulubionych ilustratorów przedstawiony w sekcji projektantów na Tshirt Factory.com, Dan Who pod kątem Roach Graphics, ma dużą wyprzedaż na wszystkich swoich grafikach w formie pakietu. Istnieje ogromna kolekcja 119 wysokiej jakości wydruków koszulek, które mogą zbudować doskonałą linię koszulki za jedyne 43 USD!
Jest jednym z naszych najstarszych współpracowników i jednym z najlepiej sprzedających się kreacji na stronie, biorąc pod uwagę, że otworzyliśmy tę sekcję, więc był wielkim zwolennikiem projektów fabrycznych Tshirt.
Jego ostatnie wskazówki dotyczące postaci popkultury, ale z dość wszechstronnym stylem, w zależności od tematu, dotyka także tematów takich jak samochody i motocykle, miejskie, sport, propagandowe lub motywacyjne hasła.

Technika jest czasami zarówno ciężka, jak i humorystyczna, ze złożonymi szczegółami lub przeciwnymi, podstawowymi liniami, które koncentrują się na sugerowaniu pomysłu, a nie opisaniu go. Ilustracje mogą być również używane do naklejek jako materiał rabatowy dla linii koszulki, ponieważ wiele z nich wygląda jak maskotki lub personifikowane popularne obiekty, takie jak boombox, stos gotówki, pączek, kamera polaroidowa lub baseball piłka.

Uwielbiam także stary, vintage styl plakatów filmowych, których można użyć jako lotników promocyjnych:

Normalna cena przejęcia dla wszystkich grafiki kosztowałaby 2153 USD, ale przez ograniczony czas możesz zabić konkurencję, jeśli skorzystasz z 98% zniżki.

0/5 (0 recenzji)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *