Cytaty z kreskówek zamienione w zabawne wydruki plakatowe

May 11, 2022 0 Comments

Nikita Gill to typografia, a także projektant marki, który opracował serię cytatów ze znanych kreskówek, używając mnóstwa czcionek, aby przekazać zabawę postaci, które je wyrażają. Wszystkie mają jedną wspólną cechę: wszystkie cytaty pochodzą z kreskówek wykonanych przez Pixara.
Jak mówi: „Zwykle wybieram cytaty, które są nieco obraźliwe, jednak odkrywam raczej zabawne. Na przykład buster stresowy, którego używam w prawdziwym życiu, pochodzi z filmu „A Bug’s Life”: „Pewnego dnia będę cudownym motylem, a także wszystko, co będzie lepsze.”, A gdy tylko zrobię coś głupiego, mówię, że dla siebie szyderczo „każdy może. To nie oznacza, że ​​ktokolwiek powinien. ”(Z Ratatouille) lub mój ulubiony, kiedy jestem obrażony czymś, co ktoś mówi:„ Chcę tylko, żebyś zrozumiał, że chociaż próbowałeś mnie zakończyć, zemsta nie jest koncepcją, o której promujemy Moja planeta, przez Buzz Lightyear. ”
Cały jej pozytywny, ale sarkastyczny sposób myślenia jest widoczny podczas korzystania z różnych czcionek, a także kolorów, mieszanki, która tworzy wyjątkowe wydruki plakatu.
Zabawne wydruki plakatu Nikita Gill

0/5 (0 recenzji)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *