Wypolerowane, ale wygodne: dokładnie, jak wyglądać ekspertem podczas długiego lotu do pracy

November 13, 2022 0 Comments

, że chcesz wyglądać ekspertem podczas długiego lotu z kolegami, jednak, co zrozumiałe, nie podekscytowani Palmeiras Koszulka noszeniem dopasowania przez kilka godzin budzenia, spania, a także jedzenia. Tak więc, gdy twój niezawodny strój lotu z polaru + spodni jogi przebywa w szafie w domu, co możesz wybrać, które będzie wygodne, ale nadal odpowiednie, jeśli skończysz obok swojego szefa?
Rozmawialiśmy o podróży międzynarodowej w komforcie i stylu, co spakować na długotrwałą wycieczkę firmową, a także podróżując ze współpracownikami, jednak nie to dokładnie.
Czytelnik i zastanawia się dokładnie, jak wyglądać ekspertem podczas długiego lotu z kolegami:
Czy mógłbyś opublikować komfortowy, jednak specjalistyczny strój na światowe lub długie loty? Mam nadchodzącą podróż firmową, w której mój menedżer, a także dwóch kolegów, będą ze mną długi lot. Chcę wyglądać prezentowalnie, jednak nadal czuję się komfortowo na długi lot. Dziękuję!

Widzę, że jest to kwestia nie tylko Piłkarski Cup 22-24 Koszulka w tych okolicznościach (podróżowanie bezpośrednio ze współpracownikami), jednak w okoliczności, w których byłem, w którym jest seminarium, w którym uczestniczą praktycznie wszyscy na twoim rynku, więc nawet jeśli nie podróżujesz z bezpośrednim Współpracownicy, w końcu widzisz miliona kolegów na lotnisku, podczas lotów, a także przez inne węzły podróżne. Jaki jest modny naprzemiennie dla płynnych spodni-dopasowania-losowego wyglądu?
Kilka myśli:
Nosić sukienkę. To była jedna z wskazówek Road Warriorette, kiedy rozmawiała o tym, w co się ubrać podczas długich lotów, a także całkowicie się zgadzam – będzie to jedna z najprostszych rzeczy do noszenia. Wyglądasz na złożone, jednak nadal wygodnie, oferowana przez ciebie suknia nie potrzebuje tak dobrze spanx. Zrobi to sporo sukienki z koszulki, jednak istnieją suknie wolne od zmarszczek, które mogą być idealne na tego rodzaju długą podróż, takie jak ten dobry z Travelsmith (w sprzedaży za 44 USD). Zimą wybierz ciemne rajstopy; Latem Kashima Antlers Koszulka ułożyłem short, tak jak gość preferowany od dżokejów pod spodem, tylko dla maksymalnej prostoty ruchu podczas podróży. W sezonie zimowym sparowałem go z wysokimi butami (ponieważ, bonus, nie musisz robić im miejsca w bagażu), jednak to tylko ja.
Jeśli nie masz nic przeciwko wyluzowanemu-jednak legginsy są równie dobrze wyluzowane-pomyśl o wyciągnięciu dżinsów, tak jak te Wildy widoczne Levi. W połączeniu z dobrą bluzą lub nawet marynarką, którą zdejmujesz, zanim poczujesz się komfortowo na swoim siedzeniu, mogą wyglądać świetnie. (Nie pamiętaj naszego starego filmu o tym, jak złożyć blezer.) Naprawdę mamy całkowicie osobną publikację na wygodnym odzieży roboczej na późne noce.

Niektóre z naszych preferowanych super wyciągających spodni do biura obejmują te: jeden / dwa / trzy / cztery / pięć (także!)

Przynieś opakowanie. Jest to o wiele lepsze niż znacząca bluza lub poduszka podróżna, ponieważ można ją wykorzystać jako koc podróżny, poduszkę do szyi (jeśli jest odpowiednio złożona), dodatkowa warstwa ciepła, a także więcej.

Niektóre z naszych preferowanych biur Pashminas od 2021 r.: Czarny / beżowy / szary (lżejszy ciężar) / lawenda (15 USD !!). Jeśli szukasz znacznie więcej kurtki Ruana, bardzo sugeruję Brooks Brothers!

Wreszcie, jeśli masz opcję w tej sprawie, zmotywuj członków grupy, aby nie siedzieli razem podczas długiego lotu-zapewnia to trochę czasu „ja”, a także zapobiega możliwej okoliczności spotkania się na budzeniu się ramię twojego współpracownika. Jako dodatkową korzyść pozwala na to, jak chcesz, jak chcesz bez osądu-patrz, że tandetny rom-com, spać z otwartymi ustami, kieliszek szampana, cokolwiek.
Czytelnicy, jakie są twoje najlepsze sugestie dotyczące dokładnie tego, jak wyglądać ekspertem podczas długiego lotu do pracy? Co nosisz, aby wyglądać na wypolerowane, ale nadal jest wygodne? Czy byłeś w jakichkolwiek okolicznościach, w których rozumiesz, że użyłeś niewłaściwej rzeczy (lub jednego z twoich współpracowników)?

2018 Zaktualizowano zdjęcia za pośrednictwem szablonu. (Pierwotnie na zdjęciu: London do Hongkong Boeing Airbus A340 – 600, pierwotnie przesłany do Flickr przez Chrisa.)
N.B. Publikacja została pierwotnie napisana w 2014 r., Ale zasadniczo zaktualizowana w 2020 r., Z wyjątkiem sytuacji, gdy odnotowano inaczej.

Jesteśmy uczestnikiem programu Amazon Services LLC Associates, programu marketingowego afiliacyjnego opracowanego w celu zaoferowania dla nas opłat, łącząc się z Amazon.com, a także witrynami powiązanymi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *