Jak nie wybierać wielkiego dystrybutora odzieży hurtowej?

October 12, 2022 0 Comments

Dokładnie, jak nie wybrać wielkiego dystrybutora odzieży hurtowej?
08/10/2018, opublikowane przez Alanic Global
Dystrybutorzy odzieży hurtowej ponoszą ogromne obciążenie dla sukcesu małych firm. Od zaoferowania im odpowiedniego rodzaju hurtowni po oferowanie go w praktycznej różnorodności kosztów, a także zapewnienie terminowej wysyłki na usługi dodatkowe, takie jak Dropshipping. Jedna rozbieżność w ich zadaniach, nawet najdrobniejsza, może skierować Twoją firmę do rozczarowania. To sprawia, że ​​jest to bardzo (bardzo) znaczne, aby dokładnie przeprowadzić badania, zanim prowadzisz działalność z dystrybutorami odzieży w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Australii.

Istnieje niewiele głupich, szybko możliwych do uniknięcia błędów, które wiele małych firm popełniło podczas wyboru dystrybutorów- ze względu na ich brak badań, zasobów i wiedzy. Oto cztery z tych błędów, które zapewnią ci głowę- aby zapobiec ich popełnieniu

Nie przeprowadzanie badań w tle – jak wspomniano, wybór odpowiedniego dostawcy jest niezwykle ważny. Jednak wielu właścicieli firm nie zawraca sobie głowy przeprowadzaniem badań w tle, a także kupując od pierwszego dostawcy, którego mogą znaleźć. a nawet tych, którzy przeprowadzają swoje badania, po prostu wykorzystują Google, zapominając o tym, kiedy fantastyczny Robert Langdon powiedział: „Google nie jest synonimem badań”. Powinieneś przejść dodatkową milę- skontaktuj się z przeszłością tego dystrybutorów, a także obecnymi klientami (jeśli to możliwe), sprawdzić fora, wykopać swoje konta sieci społecznościowych, a także przede wszystkim, zadzwoń do telefonicznego lub zastrzelania poczty z pytaniem wszystkich Twoje obawy i zapytania.
Nie kupowanie od producenta, który również jest dystrybutorem – dziś istnieje wielu takich producentów, którzy również oferują dystrybucję, a także usługi dropshipping. Ponadto mogą również stylizować własny skład specjalny odzież. Kupowanie od takich producentów znacznie obniża koszty, zarówno dystrybutorów innych firm, jak i dropshippers.
Kupowanie od więcej niż dystrybutor osoby – jest wiele małych firm, które kupują swoją masę od więcej niż jednego dystrybutora; Nawet jeśli ich uporządkowane hurtowe jest podobne- dokładnie ten sam produkt, a także dokładnie taka sama różnorodność. Powodem tego, co może się różnić- chcą rozwinąć repozytorium, chcą przetestować wysoką jakość ubrań, jest to naprawdę zmniejszenie ich ogólnych wydatków lub cokolwiek innego. Jednak nigdy nie jest to świetny pomysł, ponieważ właściciele firm z niepotrzebnym stresem i kłopotami. Podobnie kupowanie w małych ilościach, od wielu dystrybutorów, zwiększy koszty twoich byster.
Nie pytając o warunki wysyłki, a także o warunkach – istnieją świetne warunki, a także warunki za każdą „wysyłką w ciągu 5 dni roboczych” lub „bezpłatnej wysyłki”, a także wiele małych firm, które nigdy nie zawracają sobie głowy sprawdzaniem lub pytaniem to. Co jeśli nie dostaniesz swojej luzu w określonym okresie? Co jeśli twoja hurt zostanie zniszczony na swoje sposoby? Czy twój masa jest ubezpieczona? Jakie są ich zasady zwrotu? Czy ich dodatkowe opłaty, jeśli Twoje zamówienie jest pilne? Podobnie jak tak.

Nie poświęcaj czterech wyżej wymienionych błędów, które prawie każdy debiutant na tym rynku popełnił podczas wybierania hurtowych dystrybutorów odzieży, a także będziesz mieć swoją prawą stopę w bardziej perfekcyjnym miejscu.
Tagi:
dystrybutorzy odzieży
dystrybutorzy odzieży w USA
Dystrybutorzy odzieży hurtowej
Hurtowe dystrybutorzy odzieży USA

0 0 głosów
Ocena artykułu

Zaloguj sie

Etykieta

Nazwa*

E-mail*

Adres URL witryny

Etykieta

Nazwa*

E-mail*

Adres URL witryny

0 komentarzy

Inline Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *